| ionutzwk a întrebat:

BUnaaa! Sun t indecis in legatura cu liceul pe care il voi urma precizez ca termin a8a. Materiile la care ma pricep excelent sunt romana franceza geografie biologie si chimie!

Răspuns Câştigător
| dianadiana222 a răspuns:

Acum sa iti raspun:
La profil real ai: matematica-informatica, mate-info cu engleza intensiv, mate-info cu info intensiv (cele mai des intalnite, depinde si de liceu) si mai e si stiinte ale naturii. La uman este fililogie, simplu sau cu engleza, sau stiinte sociale. Acum depinde si de liceul la care optezi. Astea sunt cele mai des intalnite. Si in legatura cu materiile, la cele de mate-info se axeaza pe mate, info, fizica; la stiinte ale naturii biologie, chimie, fizica; iar la filologie faci mai mult romana si istorie. Sper ca am fost de folos! funda?

3 răspunsuri:
| dianadiana222 a răspuns:

Si cu ce vrei sa te ajutam? sa iti spunem profil sau ce ca nu am inteles

| ionutzwk explică (pentru dianadiana222):

Exact un profil

| dianadiana222 a răspuns:

Pai din materiile enumerate mai sus care iti place cel mai mult?