| grigor3 a întrebat:

Ca sa inteleg daca esti agresat pe strada si n-ai dovezi, poti mereu sa fii agresat si nu patesti nimic? ce lege e asta? de ce avem politie atunci?

6 răspunsuri:
| Mihai_Necsulete_1987 a răspuns:

Nici eu nu stiu de ce, politia romana este de c...t, din unele motive...

| NAT0 a răspuns:

Poți să depui o plângere și o să fie cuvântul tău împotriva cuvântului lui.

Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa umblii in zone bine circulate, supravegheate.
Rareori te ataca cineva de fata cu multi martori.
Daca eviti locurile necirculate si zonele rau famate, atunci poti fi in siguranta.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ești rapidist, cum zici, n-ai fost și tu capabil, să alergi mai iute, să fii mai rapid? Știi ce se zice, fuga e rușinoasă, dar e sănătoasă! tongue
Mai ales dacă erai singur. happy

| grigor3 explică (pentru floresdemayo):

Hai Rapid

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru grigor3):

Hai grigor3! ))