| alexinioh a întrebat:

Cam ce castiguri are site-ul TPU?

Răspuns Câştigător
| AlexandraSimion a răspuns:

Pe ce baza spui tu asta? Ai idee ce trafic au? Observi ca au parteneriate directe cu Vodafone, s-a.m.d?

5 răspunsuri:
| Victoria18 a răspuns:

Asta doar adminii stiu.

| AlexandraSimion a răspuns:

TPU este un site foarte popular, cred ca suma se invarte la cel putin 50.000 e lunar.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru AlexandraSimion):

Hai sa ne calmam putin. 50. 000e lunar... lool
Daca reusesc sa scoata 2000 lunar eu zic ca e decent

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru AlexandraSimion):

Pe baza faptului ca nici cei mai mari bloggeri din Romania, care din trafic si campanii traiesc nu castiga 50.000 nici pe an. Si ei sunt influenceri in zona de consumerism nu pe varsta 12-16 ani ca TPU. Mai bine zi de unde ai scos tu cifra aia astronomica.

| AlexandraSimion a răspuns (pentru suntserios):

Pe baza traficului, nu poti compara TPU care este un brand cu un blogger. TPU a avut ieri 180.000 de vizitatori unici.