| Pusilove39 a întrebat:

Care imi poate spune mai multe despre tumblr? Am cont de mai mult timp dar n-am intrat ca nu prea mi se pare interesant... Daca ati putea sa-mi spuneti mai multe mi-ar fi de folos.(ceva gen:cum mi-l pot personaliza mai mult...ma rog stiti voi ce trebuie sa-mi spuneti)
Multumesc!
P.S.

4 răspunsuri:
| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Buna happy
este mai mult un site de creatii, postezi acolo imagini sau muzica de tot felul.

| oanaX a răspuns:

Tumblr nu este ca facebook. Nu trebuie sa pui poze cu tine. Incearca sa pui poze cat mai dragute cu orice: animale, peisaje, citate, clipuri, poze cu vedeta preferata, conversatii, glume etc. Poti folosi tumbl-ul ca un blog happy
De asemenea poti gasi teme foarte dragute daca iti editezi profilul. Daca vrei mai multe detalii spune-mi exact ce vrei sa stii happy

| Pusilove39 explică (pentru oanaX):

Vreau sa fie ceva de genul: http://thebananastuff.tumblr.com/.Deci as vrea sa stiu, daca vrei sa-mi zici, cum pot sa-mi pun tema(poza de fundal), de profil.chestii d-astea

| Pusilove39 explică (pentru oanaX):

As vrea sa imi pun poza de coperta sa mi-l fac ceva gen ca cel pe care ti l-am aratat mai devreme.