| adina5adina a întrebat:

Care telefoane sunt mai bune? Samsung sau Motorola? Ce telefon a-ți alege?

9 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Am avut și Samsung, acum am Motorola, de peste doi ani. Sunt extrem de mulțumit de el și sunt hotărât să cumpăr tot Motorola când va trebui schimbat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Motorola sunt bune si au un design slim frumos

| MihaitzaItza a răspuns:

Samsung bate pe oricine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Samsung e Samsung. Nici Apple nu îl întrece

| gabicoo a răspuns:

Aifon paișpe.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru suntserios):

Da, ai dreptate, nici Apple nu au reusit sa scoata o serie de MILIOANE de unitati care explodau si apoi sa le retraga de pe piata, insa sa aiba in continuare milioane de aplaudaci ca tine. https://en.wikipedia.org/......axy_Note_7

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Bate constant Apple la vanzari? Bate. Punct.

| Hyperion7 a răspuns:

Depinde ce cauți și ce buget ai, însă Samsung e mai bun decât Motorola, din mai multe puncte de vedere