| adina5adina a întrebat:

Care telefoane sunt mai bune? Samsung sau Motorola? Ce telefon a-ți alege?

12 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Am avut și Samsung, acum am Motorola, de peste doi ani. Sunt extrem de mulțumit de el și sunt hotărât să cumpăr tot Motorola când va trebui schimbat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Motorola sunt bune si au un design slim frumos

| MihaitzaItza a răspuns:

Samsung bate pe oricine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Samsung e Samsung. Nici Apple nu îl întrece

| gabicoo a răspuns:

Aifon paișpe.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru suntserios):

Da, ai dreptate, nici Apple nu au reusit sa scoata o serie de MILIOANE de unitati care explodau si apoi sa le retraga de pe piata, insa sa aiba in continuare milioane de aplaudaci ca tine. https://en.wikipedia.org/......axy_Note_7

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Bate constant Apple la vanzari? Bate. Punct.

| Andreipho a răspuns:

Ramane Samsung.

| Hyperion7 a răspuns:

Depinde ce cauți și ce buget ai, însă Samsung e mai bun decât Motorola, din mai multe puncte de vedere

| darrio2007 a răspuns:

Depinde la ce te referi. De departe Samsung intrece Motorola.

| tonyc7 a răspuns:

Eu am Motorola. E destul de bun, mai ales la capitolul resistenta (udat cu apa, scapat in repetate randuri pe beton si pe asfalt, nu se zgarie ecranul cum se zgaria usor vechiul Samsung). Samsung s-ar putea sa stea mai la calitatea rezolutiei foto, dar si Motorola scoate poze destul de faine. Deci dupa ce am avut si Samsung, pot spune ca mai multumit sunt de Motorola.