| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna "atac de tip scanare porturi detectat"? imi apare in dreapta jos la calculator... ce inseamna?

FUNDA!

6 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Depinde de la ce e mesajul, poate sa fie de la anti-virus care a detectat un spyware sau poate sa fie un virus care daca il deschizi se raspandeste in calculator si spioneaza ce faci...

| mat31new a răspuns:

Daca ai anti-virus, apasa pe mesajul ala. ar trebui sa iti zica de la anti-virus daca vrei sa stergi o anumita fila care este cu virus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mat31new):

Poate fi o persoana care poate sa imi ia date, informatii?

| mat31new a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu. noi, utilizatorii normali, nu suntem o tinta pentru hackeri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mat31new):

Aaa...si cum fac sa il sterg?

| mat31new a răspuns (pentru anonim_4396):

Apasa pe mesajul acela si vezi ce spune.