| PetardeF1 a întrebat:

Ce metode amuzante as putea folosii sau sa spun la numere necunoscute / scam-uri cand ma suna?

18 răspunsuri:
| iHATEIDIOTS a răspuns:

Nimic.

| iHATEIDIOTS a răspuns:

Nu esti mai preaz de cat ei

| IonelFlorianUrzica a răspuns:

Poți sa ignori numele

| iHATEIDIOTS a răspuns:

Sigur esti printre jigodiile malefice carr urla ca animalele la 12 seara si arunca cu petarde ca sa distrugă linistea altor oameni

| Yurisa a răspuns:

Ai auzit de ignorat? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| untu a răspuns:

Sa nu faci nimic! Nici sa raspunzi si nici sa dai apel inapoi la numere necunoscute pentru ca sunt troli sau hackeri care iti poate ridica factura la preturi exagerat de mari la telefon!

| PetardeF1 explică (pentru iHATEIDIOTS):

Interesant nume, „ihateidiots", deci te urasti singur? Bine, nu incerc sa te fac idiot, ci ignorant. Cum adica „sigur sunt"? De unde stii? M-ai cunoscut in viata reala? Nici nu stii cum ma cheama si incepi sa asumi tot felul de chestii despre mine de parca esti un zeu. Invata sa ai respect

| iHATEIDIOTS a răspuns (pentru PetardeF1):

Nu respect oameni ca tine si nu imi e greu sa imi dau seama ce esti si cum esti. Poate cand o sa ai un IQ mai mare vei intelege

| iHATEIDIOTS a răspuns (pentru PetardeF1):

Ai creierul prea mic ca sa imi mai pierd timpul cu ce i ca tine.Idiotii ca tine nici macar nu au talentul de a comenta înapoi stiu doar sa comenteze de user name si atat

| iHATEIDIOTS a răspuns (pentru PetardeF1):

L am facut fix pentru a simboliza ura mea fata de ce i ca tine

| iHATEIDIOTS a răspuns (pentru PetardeF1):

Se vede cum te comporti si vorbesti ca te incadrezi in categoria la care comentez intentionat celor special ca tine de aia folosesc contul asta

| iHATEIDIOTS a răspuns (pentru PetardeF1):

De ce as respecta un nebun obsedat idiot după petarde incat isi pune numele pe TPU si e atat de prost incat vrea sa faca niste farse de doi bani la ce i care au ghinionul sa te sune din greseala

| iHATEIDIOTS a răspuns:

Esti un idiot care nu înțelege că un numar cu scap uri poate fi si inregistrat de un robot.

| Cipi1212 a răspuns:

Nu este in regula să răspunzi oricui te sună.

| PetardeF1 explică (pentru iHATEIDIOTS):

In primul rand, nu cred ca o persoana poate fi atat de ignoranta incat sa se enerveze pe un USERNAME si sa faca SASE. SASE MESAJE INTREGI doar ca sa te iei de o persoana de pe internet pe care nu o stii. Daca am fi fata in fata, tu nici nu mai ai fi avut acest tupeu. Nu mai sta cronic online si du-te la iarba, vezi si tu cum e pe afara, ca judecand dupa mesajele tale nu cred ca ai mai iesit o singura data din casa de cand ai terminat clasa a 3a acum cateva luni. Si daca tot vrei sa vorbesti de IQ, tin sa mentionez ca la ultimul test la psiholog mi-a zis ca am 120, care probabil este cu 100 mai mare decat al tau.

| PetardeF1 explică (pentru iHATEIDIOTS):

Si despre numele meu, ca sa stii, sunt mare iubitor de animale, am voluntariat inainte ca sa salvez caini (care este de 10 ori mai mult decat ce ai fi facut tu vreodata daca tot iti plac animalele asa mult), "petarde" inseamna altceva dar lasa ca intelegi tu cand iti creste IQ-ul. happy