| anonim_4396 a întrebat:

Ce naiba se întâmplă cu platforma asta? Am văzut la unele categorii ca întrebările sunt puse în urma cu 2-3 ore și răspunsurile userilor sunt postate gen în urma cu 18 ore.
Întrebarea userului verginicavacagrasa arata ca a fost postata la categoria dragoste și sex în urma cu 3 ore și răspunsurile userilor sunt postate în urma cu 18 ore!

Ieri nu mai puteai vedea întrebările la categoria SĂNĂTATE, trebuia sa intri direct la categoria respectiva sa vezi întrebările. E o problema tehnica, sau ce e cu dezacordul acesta între întrebari și răspunsuri?

Răspuns Câştigător
| dinaprilie a răspuns:

A fost un crash de sistem. Cred ca au pierdut si o parte din baza de date.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru dinaprilie):

Mersi pentru lamurire, pe mine deja ma doare capul happy
Sa mai întâmplat acest lucru vreodată? În cât timp crezi ca se remediază?

| dinaprilie a răspuns (pentru anonim_4396):

I dnt know..sunt tanar pe acest site..scrie la contact si vezi ce zic

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru dinaprilie):

De asta nu imi mai apareau intrebari noi cand dadeam un refresh? Hmm, este de inteles acum.

| dinaprilie a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam da.ele erau dar nu cred ca le indexa pe prima pagina.