| aly300 a întrebat:

Ce spuneti despre Motorola motoluxe? merita 1000lei? sunt bune telefoanele?(eu am unul si sunt multumit de el dar vreau sa vad si parerile la alti...)

4 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Puncte tari: suporta card pana la 32 GB (exista smartphone-uri care nu suporta deloc, si nici memorie interna nu au cine stie ce), 1 GB ROM, Bluetooth v3.0, camera de 8 MP, baterie de 1400 mAh.
Puncte slabe (asa vine vorba, nu sunt slabe): ecran TFT, procesor de doar 800 MHz si RAM de doar 512 MB, nu stiu cum filmeaza (ar trebuie sa fie HD, oricum), procesor grafic Adreno 200 (sunt si mai bune).

Hmm, mi se pare pretul putin cam mare. In raport cu ce ofera Sony Ericsson, as da pe acest Motorola intre 800 si 900 RON.

| aly300 explică (pentru GregHouse):

Pai 512 ram are si iphone 4s...

| GregHouse a răspuns (pentru aly300):

N-am spus ca iPhone 4s e cine stie ce telefon. Nu sunt fan Apple.

| aly300 explică (pentru GregHouse):

Dar ce inseamna un 1gb rom?