| sorin12 a întrebat:

Cine a creat jocul metin2?
Scuze de categorie dar as vrea foarte mult sa iau legatura cu el!

12 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Eu!

Crezi ca orice copchil poate vorbi cu oameni asa importanti?

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Nu poti lua legatura cu el (nu cred ca vrea sa te cunoasca laughing ); Jocul a fost creat de GameForge.

| cutare9999996 a răspuns:

Viseaza baietas!

| sorin12 explică (pentru UbexFlo):

Nu sunt un copil... acum serios, tu esti?

| sorin12 explică (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Nu inteleg de ce sa nu pot lua legatura cu el si vreau doar sa il intreb ceva ce nu are legatura directa cu Metin2!

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru sorin12):

Pai ei au o gramada de treaba, gandeste-te, nu sunt prosti sa-si dea adresa de e-mail...

| sorin12 explică (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Intrebarea era care este numele lui ca mai departe il caut eu.

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru sorin12):

Mda....Marck Elderson este numele lui si compania Gameforge si Ymir.

| UbexFlo a răspuns (pentru sorin12):

Esti copchil ca vrei sa te bagi in seama cu unul dintre oamenii importanti ai lumii.straight face DAAAHHH, doamne ce minte stricata.

| sorin12 explică (pentru UbexFlo):

Minte stricata ai uh daca te crezi asa marelaughing... cica oamenii importanti ai lumiilaughing ma lasi.

| UbexFlo a răspuns (pentru sorin12):

De ce n-ai creeat tu metinul ma?straight face

| sorin12 explică (pentru UbexFlo):

Hai ca nu am chef de cearta... pur si simplu vroiam sa te intre cv!