| VeveAnn a întrebat:

Cine a incercat SPIRULINA? Ese buna? Mi-a luat mama de la farmacie si inainte sa incerc vreau niste pareri

Răspuns Câştigător
| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Nu are un gust foarte bun dar da, este foarte buna.

5 răspunsuri:
| VeveAnn explică (pentru DanyReyMisteryo619):

Eu la asta ma refer, nu la gust.Ai incercat?

| KodrutZ a răspuns:

E OK, dar as recomanda Catinofort, o combinatie de spirulina cu catina si alte plante, mult mai bun decit spirulina simpla. Am folosit in ambele forme si nu vorbesc din auzite.

| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Da,e buna, am incercat, si m-am obisnuit si cu gustul intr-un timp... laughing

| VeveAnn explică (pentru DanyReyMisteryo619):

CE GUST? nu se inghite?

| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Nu stiu sa spun gustul oricum nu e prea bun dar merge si da, se inghite.