| bombonica_7642 a întrebat:

Cine imi poate afla parole de mess de la o prietena pentru ca ma suparat foste tare si as vrea sa eu dau inapoi? VAROG FRUMOS SA MA AJUTATI!

Răspuns Câştigător
| punKerul a răspuns:

Normal spartul parolelor este ilegal,mai bine fa-o de ras in fata clasei, scolii prietenilor, nu crezi?

4 răspunsuri:
| Andaa_2747 a răspuns:

E nevoie sa decurgi la asa ceva?oh go on...canti ani ai nu te supara ca te intreb?

| traveler a răspuns:

Eheei se vede ca esti o "bombonica acra" de vrei sa te razbuni in asa mod.Nu ai vazut la tv ce a patit sotul Elodiei ca a citit mesajele sotiei sale din compul din casa lui? Procese, dosar penal etc. Vrei asa ceva? Bea putina apa rece lasa o zi doua sa treaca soarele pe cer si ve-ti fi prietene din nou si te vor apuca remuscarile ca ai vrut sa ai faci rau prietenei tale cele mai bune.

| bombonica_7642 explică (pentru traveler):

Nu eu chiar am nevoie de parola ei! Nu ma poate intelege nimeni!

| bombonica_7642 explică (pentru traveler):

A si sa nu uit ea mea spart odata parola si mea pus o poza foarte urata si pe cei de la mesingerul meu i-a injurat si atunci cum s-o mai iert. dati-mi un program bun ca pe care le-am incercat nu au fost bune. Va rog di tot sufletul!