| KatyyLWA a întrebat:

Cine imi poate zice o pagina de facebook sau un site online cu poze cu me gusta/derp si alte poze de genul asta in romana[in afara de DeMotival si MeGusta Ro]

Răspuns Câştigător
| Patyi a răspuns:

Bună, știu eu un site www.ragete.com
Sper că te-am ajutat. Fundă? :)

6 răspunsuri:
| Klv_Stefan_1998 a răspuns:

Site online:9gag. De aici isi iau toate paginile de pe facebook glumele. Este totul in engleza. Asa ca pune mana pe carte daca vrei sa te distrezi

| mBogdy a răspuns:

Doza de ras [Ro]
Doza de ras
Papagali Vorbitori funda?

| AAMTeq a răspuns:

Gasesti cateva pe Te pui cu prostii, sau pe Memes [Ro], si mai este o pagina pe care o urmaresc eu si nu este dedicata glumelor dar are vreo 500 de poze de acest gen : Smiile. ( cea de aproape 6, 000 de fani ) Sper ca te-am ajutat, funda? puppy dog eyes Si daca nu iti place niciuna mai este tot o pagian de facebook gen 9gag.

| KatyyLWA explică (pentru Klv_Stefan_1998):

Stiu engleza bine...doar ca le prefer in romanalaughing

| Klv_Stefan_1998 a răspuns (pentru KatyyLWA):

Atunci du-te acolo. Se posteaza 2 "meme-uri" la 15minute. Bafta