| IzZyY a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu ceva. La 8 pool online, cum pot face sa am unlimited guideline..adica sa fie mai mari liniile alea care arata unde se uce bilaa?

3 răspunsuri:
| ABlueScarf a răspuns:

Le cumperi.Dai la Pool Shop, iar sus e o bara cu:Cash, Coins, Boosts, Cuest, Table.Dai la Boosts si de acolo iei.Ori poti castiga la ruleta. Funda?

| IzZyY explică (pentru ABlueScarf):

Tocmai, eu vreau gratis, hack ceva?

| ABlueScarf a răspuns (pentru IzZyY):

Da, exista hack...dar nu ma pricep la asta, nu foloseschappyUite-te pe net, sau intreaba pe cineva care are.