| Hanking a întrebat:

Cine stie cum pot sa compresez un film... vreau din 4 gb sa fie doar cativa mb sau kb. Am un stick si vreau sa iau dintr-un pc un film de 4 gb dar nu am loc pe stick si de aceea vreau sa il compresez. Cine ma poate ajuta? pleaseee! funda si vot.

Răspuns Câştigător
| waXonwaXoff a răspuns:

Poti cu Any Video Converter http://www.videotutorial.ro/? p=942

Dar cred ca are 4 gb pentru ca are o calitate mare a imaginii, gasesti pe net acelasi film cu 700 mb dar cu o calitate mai mare a imaginii. Apropo daca il compresezi scade calitatea imaginii si in cazul Any video converter.
Scrie-mi numele filmului in privat si ti-l gasesc sub 4 GB.

6 răspunsuri:
| Hanking explică (pentru waXonwaXoff):

Eu vroiam sa il fac de cativa mb sau kb cat il pun pe stick si dupa sa ii dau EXTRACT cand il pun pe pc...stii, cum iei un DVD sau un film de pe net. intelegi?

| waXonwaXoff a răspuns:

Adica sa-l arhivezi? ca sa il arhivezi :Click dreapta pe film-add to arhive-enter/ok- astepti un pic si gata

| waXonwaXoff a răspuns:

Ti-a mers pana la urma?

| Hanking explică (pentru waXonwaXoff):

Nu...tot atati gb sunt...

| AdelinGrigorescu a răspuns:

Da cel mai simplu este prin rar

| traveler a răspuns:

Vad ca te-ai grabit cu funda, in fine.Este un soft KGB arhivator ce iti indeplineste dorinta ta. http://programe-pc-boby10boss.page.tl/ARHIVATOR-FILES.htm Incearca si dai funda data viitoare.Succes