| sebykutzu a întrebat:

Credeti ca 50 cent si eminem sunt cei mai tari reppari?

Răspuns Câştigător
| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

De 50 cent nu stiu ce sa zic thinking imi plc mel lui dar nu prea au mesaj... melodiile raperilor trebuie sa aiba mesaj. eminem e unu dintre cei mai buni

10 răspunsuri:
| turistul a răspuns:

Bineinteleslaughing

| sunset a răspuns:

Da cei mai buni

| sebykutzu explică:

Pai daca este vreun cantaret de hip hop ca eminem sau 50 cent pe lume cum ar fi snoopdog

| sebykutzu explică:

Pai daca sunt cantareti mai renumiti si mai buni ca 50 cent si eminem (de hip hop
)?

| Eduard a răspuns:

Eminem, 2Pac, The Game, DMX.
Astia sunt clasicii, restul sunt niste parliti... lil wayne, 50 cent, T.I., Bust Rhymes etc. canta si R&B si alte tipuri de muzica a negrilor, insa muzica rap (adevarata) nu prea canta, au doar cateva melodii, insa restul sunt comerciale.

bafta!

| renee14 a răspuns:

Enimem da, 50 cent nu ascult si nu pot sa zic nimic de el

| MUSEL a răspuns:

Parerea mea dupa 2pac urmeaza Eminem si pe locu 3, 50 Cent

| Beatrice_5910 a răspuns:

NU! 2Pac si Snoop Dogg sunt adevaratele legende!

| NewMechaa2001 a răspuns (pentru Eduard):

Nu sti ce vorbestilaughing cred ca ca tu confunzi putin pe 50 cent!
a luat 9 gloante in corp si supravietuieste, eminem cu dre a declarat ca 50 cent sunt sura lor de inspiratie!rolling on the floor ma omule cum sa spui ca 50 cent nu e rapper bunlaughing

| Anonimus197568 a răspuns:

Doar atat zic EMINEM THE KING OF RAP el face macel in muzica dominata de negri si a luptat enorm ca sa ajung acolo sus unde e acum si NIMENI NEVER nu il va dobora bine inteles ca inaintea lui a fost 2pac