| miruniica78 a întrebat:

Cu ce troleu pot ajunge pana pe Motilor? (cluj),dau funda, scuzati categoria/

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde din ce zonă mergi spre Moţilor :
* dacă mergi din Mărăşti spre Moţilor, atunci poţi să iei troleibuzele 6, 7; sau autobuzele 24, 30

* dacă mergi din Gheorgheni spre Moţilor, atunci iei troleibuzul 25

* dacă mergi din Mănăştur spre Moţilor, atunci poţi să iei orice autobuz/troleibuz ( în afară de 43 şi de Cora )

* dacă mergi de la Gară spre Moţilor, atunci poţi să iei autobuzul 9

* dacă mergi din Piaţa Mihai Viteazul spre Moţilor, atunci iei autobuzele 29, 42 sau troleibuzul 1.

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| miruniica78 explică (pentru bursuc001):

Multumesc mult de tot!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru miruniica78):

Cu plăcere!

O zi frumoasă.