| Joker3134 a întrebat:

Cum de in ultimii ani au fost atatea locuri pentru scoala de politie Vasile Lascar si cand credeti c-o sa inceteze sa mai fie asa multe?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Au fost atatea locuri si s-au dat 2 admiteri intr-un an din cauza lipsei de personal din categoria agentilor de politie, mi se pare ca lipseau cateva mii.
O sa fie la fel pana o sa se completeze numarul stabilit.

Răspuns utilizator avertizat
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru Joker3134):

Nu stiu cat de usor sau greu este examenul, nu ma intereseaza, avand in vedere ca sunt pensionar.
Daca este mai usor ca inainte este tot din cauza lipsei de personal, asa ca au usurat conditiile de admitere.