| danny117 a întrebat:

Cum fac sa nu mai intru pe o anumita pagina Web? Adica sa blochez accesul la respectiva pagina sa nu mai poata intra nimeni?

4 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

Daca nu esti proprietarul sitului, nu poti.
daca insa, esti, atunci, mai invata web developement si vei afla cum se sterge sau cum se mascheaza o pagina web.

| danny117 explică (pentru supermdmario):

Ma refeream daca pot ca eu de exemplu sa nu mai pot intra pe un anumit site cum ar fi miniclipuri sau facebook

| flyer90 a răspuns:

Gasesti add-onuri pentru asta, depinde ce browser folosesti. Pentru chrome spre exemplu ai asta https://chrome.google.com/......fdeojpcgbh

| danny117 explică:

Vreau sa blochez site-ul Friv.ro ca sa nu se mai joace sora mea de exemplu... deci cum fac?