| Papalu a întrebat:

Cum imi pun poza pe TPU?
Va rog raspundeti repede...
Multumesc!

9 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

In sranga dai la Editare profil si dupa aia la "selecteaza imagine profil

| Esperança a răspuns:

Editare Profil si mai jos ai Alegeti fisier... alegi poza si dai salveaza profil

| guzanu92 a răspuns:

Acceseaza acest link: http://www.TPU.ro/site-users/edit/
Sub alegerea sexului (masculin/feminin) este un butonas pe care scrie "cauta", sau ceva de genul (depinde in ce limba ai pc-ul). Apesi acolo, cauti imaginea in computer, o selectionezi si o incarci.
Sper ca ti-am fost de ajutor. ^^

| mriuls a răspuns:

Hei,pai dai clic in stanga dai la editare profil si acolo dai clic pe rasfoire ( la schimbarea fotografiei ) sper ca te-am ajutat! funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poza o sa iti apara dupa 24h (teoretic) mie mi-a aparut dupa cateva ore.

| Amoniac a răspuns:

In stanga la editare profil apoi scrie mai jos cauta si aici alegi poza...

| Papalu explică (pentru Amoniac):

Multumesc

| Amoniac a răspuns (pentru Papalu):

Nu ai pentru ce... Sper ca te.am ajutat big grin

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dai clic pe Editeaza profil, apoi pe Chosee file, alegi poza din calculator și la final clic pe Salvează profilul. Poza apare în maxim 24 de ore dacă respectă dimensiunile avatarului.
Succes!
Pa, pa.