| Decebalul a întrebat:

Cum pot cumpara iteme in jocuri cu telefonul (cu euro de pe telefon ), fara card de credit?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Borlovan_Alexandru_1994 a răspuns:

Pai depinde si de sistemu de plata... Unele jocuri poti plati si cu paysafecard care il poti gasi pestetot ( supermarketuri, la posta ) si unele prin telefon... sau poti plati prin banca. Dar mai bine nu dai banii la niciun joc.Cum ar fi metin2 dai banii si iti da teapa ceva de genu mai bine iti iei ceva dulce si manci laughing

| Decebalul explică (pentru 95airiwck):

Pai vreau sa iau niste iteme in jocul Team Fortress 2, ca sa imi fac contul premium. Acolo, stii cumva cum pot face ca sa platesc cu telefonul (cartela reincarcabila )?