| BASISST a întrebat:

Cum pot lua legatura cu reprezentanta "GUINESS BOOK" Romania?

5 răspunsuri:
| BASISST explică (pentru K0sti):

Multumesc mult!

| K0sti a răspuns (pentru BASISST):

Cu placere

| Cracana_Gelu_1955 a răspuns:

Salutari la dumneavoastra!
Sunt fan FC. Ceahlaul din Piatra Neamt si mi-am propus sa imbrac cu poze din viata clubului de fotbal, aproape tot terenul de joc. Poate fi un record mondial pe sport? Daca da, doresc sa va invit la Piatra Neamt, înainte de a vedea presa de sport din Romania, isprava mea. Sunt convins ca ar fi un unicat aceasta realizare în sportul de echipa. Mulţumesc si aştept răspunsul dumneavoastră! Ca suporter al echipei de fotbal Ceahlăul am scris 4 carţi pe cont propriu, mai am doua cărţi în lucru. Întrebare> poate fi un record acest lucru ca şi suporter?

| Sebe_Mariana_1959 a răspuns:

Am o colectie de servetele si vreau sa stiu daca pot intra cu ea in cartea recordurilor