| marga09 a întrebat:

Cum pot sa ma joc pe facebook? am vazut pe cineva ca se juca era un joc in care aveai o ferma... mi-am facut cont da nu gasesc nici un joc.

67 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Din cate stiu, pe facebook nu sunt jocuri.

| Tourniquet a răspuns:

Jocul acela se numeste FarmVille, pe langa acestea mai sunt si PetVille, FishVille.

Adauga-ma la prieteni, am numele Krissy Kidd

Bye :].

| denisuk12 a răspuns:

Si pe facebook se poate juca barn buddy, eu ma joc

| Alëxąndŕą a răspuns:

Sti nu suntem singurele care ne jucam e un joc super daca nu esti copil nu mai vorbi cand o sa ai 10 sau 9 ani sa-mi zici ca ea are 9 ani presupunhappy Pai scrii asa petville ai o lista sus cu jocuri multe da eun ma joc la zoo paradise Farm Ville e ala care il cauti cu ferma yoville fishville. A mi-am amintit nu farm ville barn budy

| MihaLoveYou a răspuns:

Ii dai sus la cautare si scrii FarmVille sau CountryLife, depinde care ai vazut, pe FarmVille poti sa faci si un omulet cu care mergi si sapi sau ce vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farmville

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe facebook sunt jocuri mai cauta si o sa gasesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.versu.ro/yubitzik-1116.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu am aflat de la o verisoara de acest site si am zis sa intru sa vad dar nu gasesc nimin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farmville

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am auzit si eu de jocul asta pe facebook!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul se numeste farmville.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai intampla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa scrii la google jocuri facebook si dai clik la prima c autarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la al 3-lea lucru pe care il vezi sus la bara aceea langa numele niknului tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreba-l/o pe acea persoana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! scrii pe google,, farmville'' si apoidai sa joci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum
vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe google va trebui sa scrii jocuri facebook.acolo scrie farm ville

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu, dar mai incearca.Eu nu stiu in ce intru de obicei si am gasit cateva jocuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!
Si eu vreau sa ma joc jocul asta dar am cont si cand intru zice ca nu am cont e un joc la fel pe hi5 se cheama barn budy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am acelasi intrebari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, scrii :Farmville.Succes...si eu joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti gasi jocuri pe face book laughing pai scrii numele jocului cu ferma aia si trebuie sa gasesti ceva acolo sau dai jocuri facebook laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ni-ci eu nu am gasit acel joc si cred ca ar trebui sa cauti atent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste farmvile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt jocuri pe facebookhappy
chiar sub poza ta, sunt mai multe obtiuni, si cauta pe acolo Jocuri, si acolo iti da mai multe jocuri, si gata:d