| Dope a întrebat:

Cum pot sa schimb poza de la avtar la TPU?

9 răspunsuri:
| LemonCandy a răspuns:

Dai la"Editare profil" care se gaseste in partea stanga a paginii si apoi gasesti mai jos sa schimbi pozawinking
Funda?batting eyelashes

| Satisfaction a răspuns:

In partea stanga apare Editare profil/Browse/poza dorita/ok/salveaza profil De obicei poza intarzie cam 1 zi sau 2 adica nu apare chiar atunci. Am patit-o si eu si mai toata lumea de pe TPU. Bafta

| paul21 a răspuns:

Apesi in dreapta, la editare profil, apoi undeva jos gasesti Selecteaza imagine profil. Dai pe choose si cauti poza care o vrei in calculatorul tau.

| ๓єllเครtคг a răspuns:

Simplu! Te loghezi, dai click pe ''Editare profil'' apoi dai in ultimul rand de completat, pe browse si-ti alegi poza, apoi dai pe ''Salvare...'' si trebuie sa astepti max. o zi!

| Andre a răspuns:

Pai... sa vedem. in coloana din stanga scrie acolo : Editare Profil. dai acolo si iti apare Numele. daca vrei sa ti-l schimbi sh joss de tot apare Selecteaza Imagine Profil. o selectezi sh dupa ceva timp iti apare poza la avatarul TPU. sper ca ti-am fost de folos. app fff frumos avatar :* daca nu intelegi lasa-mi un mesaj pe privat

| MyChemicalRomance a răspuns:

Du-te la editare profil, de acolo de descurci ca e usor

| SunnyMidnight a răspuns:

In partea stanga dai la "editare profil" si jos de tot iti apare o casuta cu"alege fisier"dai pe el si apoi "salvare profil"

| UninspiredName a răspuns:

Pai e simplu.:
1. Te duci la editare profil in contul tau.
2. Dai click jos in dreaptape " Choose file" de la " Selecteaza imagine profil"
3. Alegi ce poza vrei din calculatorul tau.
Hope I helped!big grin

| bizan a răspuns:

Pai dai pe poza ta si dai pe prima varianta de sus apoi ti se va deschide o fereastra su bifezi pe a 2 apoi dai select si apoi dai browser (rasfoire) si dai la poze tale si dai ok si gatawinking. Funda big grin pls