| Joker3134 a întrebat:

Cum sa fii bun pe rezistenta la 2km? Eu am azuit ca se face pe bucati gen 1000m pauza mica 1000m sau 200m mai tare, apoi pauza si tot asa de 10 ori! Iar la traseu trebuie aplicativ la jandarmi trebuie exercitii gen gimnastica pentru a sari mingea etc.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru cei ca tine, sunt sali de rezistenta de numai 50m, unde alergi 50 min si ai 50 minute pauza happy
Lasa atletilor placere sa faca rezistenta de 2km sau mai mult, ca ei pot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți recomand "Couch to 5k".
După ce l-ai terminat, axează-te pe viteză.