| FatFrumosDinLacrima a întrebat:

Cum se saluta o fata? happy

5 răspunsuri:
| SweetChild1 a răspuns:

Îi spui salut. Ce pot să zic...foarte complicat.

| mgtow a răspuns:

O lasi pe ea sa salute pentru ca asa dai dovada de om serios lasand-o pe ea sa inceapa discutia.

| SweetChild1 a răspuns (pentru mgtow):

Serios? Din contră. Dacă face asta oricare băiat pare că este needucat. Unde ai auzit că fata trebuie să salute prima. Tot prostul știe că băiatul trebuie să salute primul. Sau tu ești sub categoria proștilor?

| mgtow a răspuns (pentru SweetChild1):

Inseamna ca tu ai probleme de educatie pe aici, alea il iau de prost daca vede ca se da la ele dar cum tu esti desteptul Chinei pot spune ca te pricepi sa dai sfaturi destul de inutile si cu asta ti-am inchis gura.

| milkie a răspuns:

Este destul de greu, deci fii atent.Asta e ce trebuie tu sa zici:
Buna!