| Biancamaria225 a întrebat:

Daca am 18 ani dar inca nu am buletinul facut as putea sa primesc bani din alta tara?

6 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

La WesternUnion cel care pune banii din afara primeste pe chitanta un cod pe care ti-l transmite. Trebuie sa spui, nume, suma de bani eventual tara / orasul si codul si primesti banii.

| darrio2007 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Fara buletin? De ce vorbesti aiurea?

| darrio2007 a răspuns:

Parca era expirat. Te joci cu intrebarile pe aici? Oricum nu poti scoate.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru darrio2007):

Vorbesc aiurea pentru ca fata mea ridica bani in acest fel din 2007 si la ora actuala.

| darrio2007 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Fara buletin? Hai sa te cred.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru darrio2007):

Ca sa fiu corect e posibil ca depinde si peste cine dai la ghiseu, posibil ca dupa mai multe tranzactii sa te recunoasca aia ca client constant si e suficient sa le dai codul. Regulamentul lor oficial nu il cunosc. o fi pe net undeva.