| Anomim2025 a întrebat:

Dacă cineva a lovit mașina unei persoane în parcare și a plecat, dar în parcare există decât o cameră care aparține unei bănci private. Poliția mai poate face ceva?

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Da.
Daca exista plangere, politia poate rezolva aceasta situatie.

9 răspunsuri:
| Badita_Cosmin_1994_3dMn a răspuns:

Dacă există o plângere poliția poate merge la banca pentru a cere imaginile de pe camera de supraveghere

| Victoria18 a răspuns:

Da! Politia are dreptul sa intervina in posesia acelor imagini!

| SecretDarky a răspuns:

Normal!

| Anomim2025 explică (pentru Victoria18):

Cât durează toată procedura de la plângere până la soluționarea cazului?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la politie, raportezi incidentul si precizezi ca este camera in respectivul loc de parcare.

| Anomim2025 explică (pentru suntserios):

Cam cât ar dura până la soluționarea cazului?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Anomim2025):

Poate dura si pana la cateva luni 5-6

| Anomim2025 explică (pentru suntserios):

Ai sta cu ea lovită sau ai repara-o până la rezolvare?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Anomim2025):

As face un efort asa cum am facut la toate masinile sa am CASCO si sa nu imi pun dilema asta