| Ralucaacular2019 a întrebat:

Dacă sun la ambasada Italiei pentru a întreba dacă carantina e obligatorie, ma poate ajuta cineva sau sun aiurea?

4 răspunsuri:
| StefanChriss a răspuns:

Nu, ei ar trebui sa te poata lamuri. De asemenea, poti intra pe site-ul ministerului de externe si acolo ar trebui sa arate unde te poti duce si in ce conditii.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poti sa suni, nu este aiurea big grin

| Ralucaacular2019 explică (pentru StefanChriss):

Ma interesează dacă la venirea in România din Italia trebuie sa se stea in carantina.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Poți să suni, deoarece sunt în măsură să te lămurească foarte bine, inclusiv amănunte.