| PaladePatriciaSimona1995 a întrebat:

De cateva zile mi se stinge calculatorul din senin.Am observat ca nu e din cauza temperaturii(variind intre 30-45 grade).Presupun ca e din cauza sursei... fenomenul ia loc de fiecare data cand pornesc aplicatii gen metin2, skype..Pareri? Sfaturi?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlinH05 a răspuns:

Probabil e si vreun keylogger. versiune mai "veche" laughing nu trebuie sa mergi la nici un specialist. Reinstaleaza windows-ul. il poti reinstala si sa iti si pastrezi fisierele, nu e mare lucru tongue

8 răspunsuri:
| SkyX a răspuns:

Daca ai win xp sp2 fa'i update la sp3 happy

| AlinH05 a răspuns:

Ai luat un virus, care iti mananca memoria RAM iar cand pornesti o aplicatie, ea are nevoie de RAM, si ca sa nu ramana virusul fara "putere" restarteaza pc. O fi vreun virus nedetectabil, si eu am avut. Reinstaleaza windows-ul: cea mai buna solutie! Fundita, daca te-am ajutat, MERSI.

| PaladePatriciaSimona1995 explică (pentru SkyX):

Am sp3 instaslat de 2 sapt

| PaladePatriciaSimona1995 explică (pentru AlinH05):

Problema e ca nu se restarteaza ci pur si simplu crapa

| AlinH05 a răspuns (pentru PaladePatriciaSimona1995):

Nu inteleg. cum adica crapa? se blocheaza, sau ce se intampla cu el? iti apare un ecran albastrau si se restarteaza?

| PaladePatriciaSimona1995 explică (pentru AlinH05):

Am observat ceva nou...se stinge doar daca incerc sa joc jocuri ce necesita sa creeze imagini grafice. sper ca nu e placa video.O fi posibil? mai pe scurt daca incerc sa joc metin ma conectez si cand apare caracterul se stinge.Multumesc!

| AlinH05 a răspuns:

Hmm. probabil e vreo problema cu driverele, verifica daca ai toate driverele instalate. Da click dreapta pe My Compunter -> Manage si la System Tools -> Device Manager, si uita-te daca nu iti apare vreun triunghi galben pe undeva laughing daca da, atunci e o problema cu vreun driver.

| PaladePatriciaSimona1995 explică (pentru AlinH05):

Nop...totul e ok la drivere..cred ca o sa ajung cu el la un specialist ca pe mine ma bate..mai am intrebare. poate fi keylooger? oricum multmumesc mult AlinH05