| anonim_4396 a întrebat:

De ce a fost ștearsă melodia lui MR. KILLS "zdreanto "? Vad ca nu o mai găsesc pe YouTube, nici pe VancedTube. Trilulilu vad ca e pentru Kids (copii ) acum, aici găseam ce melodie voiam eu. Unde as putea sa gasesc aceasta melodie?

MR KILLS fiind Cocoon Kills

Și de ce Trilulilu e pentru copii acum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Încalcă regulile comunității YouTube. A fost raportată de cineva.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Hmm, poate pentru ca doar din titlu iti dai seama ca jigneste femeile

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Asa este. Dar făcea referire la o zdreanta, nu făcea aluzie la toate femeile,ci special la una happy misogin mi greu să cred că ar fi cocoon kills, sigur are el destule fane și tipe care îl plac, este un solist cu o voce foarte bună, în loc sa câștige el X Factor au câștigat care nu trebuia,și nici prea promovat nu e,apreciat la adevărată lui valoare, în schimb găsești în trending mereu pe YouTube toate non valorile,toți cocalarii, uite și tu ce prefera lumea MANELE, au luat-o razna și romanii ăștia cu genul asta muzical, toți se cred mari bombardieri acum care asculta infectia asta de muzica, și nu știu nici o ecuație de gradul 1 dacă ii întrebi, s-a manelizat lumea, mereu în trending nu mai maneliști găsești. Am văzut ca mai promovați erau aia de la Puterea Dragostei decât soliștii noștri adevărați (nu ma refer la cocoon kills ) toți pseudo-cantaretii se cred mari valori, și când canta live sunt vai de ei, nu mai autotune și falsitate.