| Sooorin a întrebat:

De ce a plecat Oana Frigescu de la Antena1? Unde s-a dus? :O
mor de curiozitatelaughing

4 răspunsuri:
| Avocado7 a răspuns:

Nu a plecat a fost data afara si in locul ei a fost angajata(provizoriu) anca rusu

| Sooorin explică (pentru Avocado7):

De ce a dat-o afara?

| Avocado7 a răspuns (pentru Sooorin):

Nu stiu

| Antena1 a răspuns:

Vad ca raspunsurile de mai jos sunt pe-atat de proaste, pe-atat de bizare! Oana Frigescu a decis sa plece de la Antena 1 din mai multe motive. N-a dat-o nimeni afara pentru ca de 2 ani este lider aproape in fiecare zi. Si Anca Rusu nu a fost angajata. Anca este in Antena de o gramada de ani si prezinta principalul jurnal al zilei, Observator19, in week-end. Ii tine locul Oanei pana se hotaraste cine ocupa locul lasat liber de Oana Frigescu. Alta data documentati-va si cititi si de pe pagina ei de facebook. Ea spune adevarul, nu voi. S-aveti o seara buna!