| CbCx a întrebat:

De ce există până în acest moment culegere 2017 pentru admiterea la UPB doar la fizică, dar la matematică este de 2016? Și m-am uitat cum arată și culegerea de fizica de 2016 și e identica cu cea de 2017 de parcă ar fi fost modificat pe calculator doar anul. Credeți că ar trebui să mă interesez la site-ul care vinde astfel de cărți? Poate știti voi alte amănunte, mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Anonimul202 a răspuns:

Mai mult coperta se schimba, continutul ramane la fel poate decat 2-3 mici modificari, eu am avut la alte culegeri decat anul difera in rest erau la continut exact la fel. Poti sa te interesezi la editura care produce acea culegere si ei iti vor da mai multe detalii

| CbCx explică (pentru Anonimul202):

Mulțumesc mult! Ești student la UPB? nu știi nimic despre interviul de admitere care se da la vreo 4 din facultățile universității?