| popmirgea1999 a întrebat:

De ce nu mi-a aparut notificare cand mi-a dat cineva like la o poza?big grin worried
An nou fericit

8 răspunsuri:
| Coste_Cosmin_1998 a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat da ce conteaza big grin la fel si tie

| cristiiiiiii a răspuns:

Se mai intampla uneori...a luat-o razna si facebook-ul

| FHelp a răspuns:

laughing Probabil un mic bug...Se mai intampla.

| anamaria13b a răspuns:

Pentru ca sunt foarte multi conectati si facebook-ul nu poate face fata la toate, se mai intampla cateodata stai linistit :d

| Marry123 a răspuns:

Erori din cauza facebook-ului...

| REKcode a răspuns:

Mda se mai intampla sa uite sa iti lase notificarea laughing lasa asa. si tie an nou fericit

| popmirgea1999 explică (pentru anamaria13b):

De ex mai mi-a dat cineva like dupa aia si atunci mi-a aparut. o sa-mi apara notificarea aia de dinainte?big grin(stii tu ce vreau sa spun

| danyshatAT a răspuns:

Probabil o sa-ti apara dupa cateva minute ore happy mai se intampla ca si facebookul sa aiba anumite bugguri