| mabell23 a întrebat:

Doamne sa vedeti ce se spune despre JB(Justin Bieber)aceasta persoana il face de rusine pe acest bloog. dar intr-un fel merita daca cu adevarat si-a dat jos pantalonii in fata lumii!

3 răspunsuri:
| samoila09 a răspuns:

Crezi ca ne pasa? asta e un site pentru oameni ``maturi`` sa zic asa

| DianaScorpio a răspuns:

Dupa cum a spus si samoila09, de ce crezi ca ne-ar interesa asa ceva? Acest site este pentru a pune intrebari sau a cere sfaturi si pentru a se raspunde la ele.

| mabell23 explică (pentru DianaScorpio):

Si care-i faza m-a rugat un prieten sa scriu asta ca sa aiba cat mai multi vizitatori! sunteti prosti ba!