| Faracont a întrebat:

E vreun interes pentru care evadatii nu sunt prinsi imediat? Ganditi va va ca au psihologi care astia stiu si cand faci duș

6 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Și psihologii ăia știu unde se ascund evadații, sau care-i ideea?

| gabicoo a răspuns:

Nu există nici un interes. Asta este viteza cu care reacționează autoritățile.

| ioana748 a răspuns:

Nici un interes. Cand ii prind ii prind.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred că 99% sunt prinși

| Violleta2022 a răspuns:

In majoritatea cazurilor sunt prinsi imediat, ce auzi tu sunt cazuri foarte rare, cand cei care evadeaza sunt mafioti sau bogatani, care au cumparat politisti din puscarie iar afara sunt asteptati de cienva, care ii ajuta sa se ascunda sau sa treaca granita.
Psihologul nu are de unde sa stie ce are de gand un puscarias care-si planifica evadarea, ca ala nu-i atat de prost sa-si demasce planurile de evadare, numanui.
Psihologul stie doar ce-i spune omul si evident ceea ce vede pe camerele video, instalate prin puscarie.

| Faracont explică (pentru johnnny123):

Pai am auzit ca ei psihologii baie avea telepatie