| adina5adina a întrebat:

Este frumos orașul Milano?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cui îi place, așa va zice

| Andrei0410 a răspuns:

Depinde de gusturile fiecăruia.

| johnnny123 a răspuns:

La o simplă căutare pe YouTube ai găsi un video 4k de 2h:20 min cu un tur la pas prin centrul orașului (pe lângă alte o mie de tururi, review-uri, etc, etc.) și ți-ai face o părere singură.

https://www.youtube.com/watch?v=8FCkb7NZ7SI&t=32s

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Am fost acolo si da, este frumos, insa scump si ai grija la portofel ca e un oras cam divers daca stii ce zic.

| LisaJulie a răspuns:

Mie mi-au plăcut mai mult orașele Spaniei ca Bilbao sau Malaga, Barcelona, Sevilla!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stiu scumpo nu am fost niciodata in Italia, dar mergi si vezi si spune ne si nouă cum e tu in Milano e fain? laughing