| mariusQ a întrebat:

Exista trandafiri albastri, vreau repede un raspuns pentru ca am un proiect de facut si imi place tema asta primul primeste funda.

14 răspunsuri:
| dewtsa a răspuns:

Da. eu am vazut :p

| IoanaEliza a răspuns:

Da exista.
P.S. Sunt superbi :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...sunt albastri doar daca ii bagi in cerneala...incearca sa vezi o sa arate super tare funda?

| Cipriaan a răspuns:

Da, exista !

| deavolu a răspuns:

Trandafirul natural nu poate fi albastru
dar sunt modificati genetic

| NobodyD a răspuns:

Nu exista, trandafirii albastrii se fac daca pui un trandafir alb in apa cu cerneala happy

| LupaaaXD a răspuns:

Chiar daca unii zic ca nu exista tu tiai putea ''imagina'' o lume cu chestii total diferite de normal...eu cred ca e foarte interesant!
FUNDITA? tongue

| lapusea a răspuns:

Exista, dar nu au culoare naturala, sunt vopsiti...

| mariusQ explică (pentru NobodyD):

Si daca pui de alta culoare face ce.

| NobodyD a răspuns (pentru mariusQ):

Daca pui un trandafir roz de exemplu se face mov deschis. happy

| DrSmit a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa explici te rog cum merge toata procedura de vopsire trandafirului si cu ce cerneala, cit se tin in apa?

| DrSmit a răspuns (pentru lapusea):

Spune-mi terog cum se vopsesc ei in albastru

| mariusQ explică (pentru DrSmit):

Citeste mai in sus da nici eu nu stiu.