| Sn0wY a întrebat:

Exista vreo metoda sa fac loc in C?
Fara sa sterg nimic...

FunDaaaa

Răspuns Câştigător
| Ade2309 a răspuns:

Poti sa ii dai o defragmentare daca te ajuta cu ceva. iti mai aranjeaza fisierele putin

6 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Da cu programul ccleaner
http://www.piriform.com/ccleaner

| doctorwho a răspuns:

De exemplu: o sticla cu apa minerala(are putin loc la gura) cum iti inchipui sa bei din ea apa si sa ramie tot atita apa?

| Archy37 a răspuns:

Bah, nu comparati sticla cu apa cu PC-ul )))
defragmentarea la fel ajuta.

| DanAmarandei a răspuns:

Cumperi un hard (poate si extern) si il adaugi pc-ului. si gata happy

| Broadband a răspuns:

Disc cleanup
sau defragmentare

sau ultima chestie bagi din nou windowsu si iti faci partitia C de cata memorie vrei

| doctorwho a răspuns (pentru Archy37):

Am glumit happy utiasem sa scriu la sfirsit ca e gluma laughing)