| dmrtr a întrebat:

Funda!

De ce la unele jocuri de Xbox 360 in partea din dreapta sus scrie CLASSICS? big grin tongue

Răspuns Câştigător
| teaiBulitCuAndo a răspuns:

Adica e din seria clasica a jocurilor... spre exemplu cum in champions league despre "real Madrid-ajax"se spune ca este un classic"adica ca se joaca de zeci de ani, de la infiintarea champions league, asa si la jocurile pe xbox care au aparut o data cu consola se scrie "Classics" ma rfer la titlurile jocului care au aparut o data cu consola.Adica spre exemplu consola a aparut in anul 1995 si o data cu ea au aparut si fifa 1995, iar cu timpul fifa a progresat pana la 2013....insa titlu de fifa este considerat un joc lasic pe xbox

5 răspunsuri:
| teaiBulitCuAndo a răspuns:

Pentru ca sunt clasice

| RazvanelStefanel a răspuns:

Da modul este clasic

| Sticket a răspuns:

Probabil ca se joaca din joystick si nu cu kinect sau celelalte accesorii xbox
.

| dmrtr explică (pentru teaiBulitCuAndo):

Daca imi explici cum adica "clasic" referindu-te la joc iti dau funda! big grin

| dmrtr explică (pentru teaiBulitCuAndo):

Multumesc mult!