| Selysium98 a întrebat:

Hai salutare! Eu mi-am facut acum un an un tricou personalizat, l am purtat de 3 ori doar pentru ca nu a iesit dupa cum doream. Deci in primul rand de ce a iesit cu dreptunghi pentru ca eu stiu sigur ca aveam poza in format PNG cu fundal transparent,facuta in photoshop de un prieten. In al doilea rand, de 3 ori spalat dupa cum scria pe eticheta ce mi-a fost data si uita-ti cat de scamosat si decolorat este. Presupun ca nu se mai poate face nimic,dar ca sfat pentru viitor, unde as putea sa imprim ok si prin ce metoda. Ca stiam ca cea cu aer cald este cea mai buna, eu asa l-am imprimat si intr-un centru, nu oriunde. Vreau sa-mi spune ti de ce a iesit asa.
Poza: http://prntscr.com/g2wifu
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Alexander1112 a răspuns:

Iti recomand inainte de a face un print 3D pe un tricou sa editezi putin in PhotoShop. Pot aparea fundaluri ca al tau, si arata foarte urat.

| Selysium98 explică (pentru Alexander1112):

Nici nu ai citit macar tot ceea ce am scris. E facut in photoshop imaginea si cu fundal transparent, stiu sigur. Nu inteleg de ce a iesit asa de la ei.