| Affs33 a întrebat:

Hei TPU, am mare nevoie de ajutor! Am vrut să mă uit la un film pe Google și am intrat pe un link, apoi am primit mesaj ca telefonul meu va fi spart de hakeri, am apăsat,, protejază ți telefonul" iar după ce am vzt ca vrea sa ma ducă sa instalez nu stiu ce aplicație, am dat close. Mi am șters Google ul și am resetat tot telefonul. Unii spuneau ca dacă apeși telefonul tău chiar va fi urmărit de hakeri iar alții ca totul e fake și vor doar să îți ia banii instalând aplicația. Dacă am facut ce v am zis, se va întâmpla ceva?

2 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Nu e nimic stai fara grija reclamele alea st puse de niste oameni care n-au ce sa faca pe net la noi an Romania inca nu exista hackeri pe telefon fatil din nou normal telefonul si nu patesti nimic!

| PetardeF1 a răspuns:

Pana nu instalezi vreo aplicatie, nu trebuie sa iti faci griji.