| anonim_4396 a întrebat:

de ieri telefonul mi-a cerut sa-i dau sa isi faca update, si dua ce am acceptat si sa actuaizat cand intru pe site aici de pe mobil nu se intelege mai nimic, trebuie sa dau zoom ca sa pot citi inrebarile, cum pot sa remediez problema?

Răspuns Câştigător
| apz a răspuns:

Poate este din cauza browserului prestabilit al telefonului. Uita-te la setarile lui sau incearca sa deschizi paginile web folosind alt browser.

4 răspunsuri:
| TheWhiteDemons a răspuns:

Poate ai virusi, te uiti pe prostiihappy. Incearca sa ii dai reset la telefon, dar vei ramane fara nimic in el, dar macar va merge

| JustStitch a răspuns (pentru TheWhiteDemons):

Am dat un reset o data, mi-a sters tot chiar si numerele de pe sim, ii mai dau o data si ce fac

| TheWhiteDemons a răspuns (pentru JustStitch):

Are problema. cu zoom?, adica poate se vede prea departe scrisul de aceea apropii, cauta prin setari la aplicatii si intra in browserul care il ai sterge memoria cache si gestionare stocarea datelor acolo la spatiu de stocare, dar poate au fost sterse daca ai dat resetsad

| JustStitch a răspuns (pentru TheWhiteDemons):

Dupa ce i-am dat sa isi faca update, imi apare asa, inainte imi aparea normal si era perfect