| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU. Voi ce credeti ca s-a intamplat cu Elodia Ghinescu? Ca a aparut stirea ca este moarta! Voi ce credeti, a murit? Credeti ca Cioca a omorat-o? Daca da oare unde a ascuns-o ca-i disparuta de aproape 5 ani! Totusi unde ar putea fi? Atept parerile voastre!

5 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Este plecata pa pa

| ValLix a răspuns:

Daca te intereseaza subiectul asta, inseamna ca nu te duce prea departe capul, daca te intereseaza ceea ce se intampla pe OTV, atunci te integrez in categoria acelor babe pe care le impresioneaza orice, acele babe care dau pe dinafara de atat naivitate si prostie in acelasi timp, ca asa este romanul nu are altceva mai bun de facut decat sa se uite pe OTV si sa ii umple buzunarele de bani lui Diaconescu prin rating pentru prostiile pe care le difuzeaza si pentru idiotii pe care ii arata la TV.

| IMC90 a răspuns:

Poza ta de la profil nu se potriveste sub nici o forma cu intrebarea... In sensul ca intrebarea jigneste poza. Ia masuri, sterge intrebarea sau schimba poza.

| IONYUTZ a răspuns:

Nu cred ca ai fost acasa ultimi 3 ani!?

| Vasy0105 a răspuns (pentru IMC90):

laughing))))))