| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey, eu vorbesc cu un baiat suntem amici foarte buni, vorbim despre aproape orice. Intotdeauna imi da sfaturi bune si ma cearta cand gresesc. Chestia este ca, el a fost in spital, si i-am dat, un mesaj gen "cum te simti", mi-a zis ca este bine, inca se recupereaza, dupa l-am intrebat cat a stat in spital si care a fost cauza pentru care a fost internat. I-am dat mesaj acum 3 zile pe facebook, l-a vazut, dar nu mi-a raspuns, vorbim de aproape 4 ani, el are 28 de ani eu 22 ani ..credeti ca s-a suparat?

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate, poate ca se astepta sa-i faci o vizita la spital, asa ca intre amici.

| RoseOfTheFire explică (pentru neutrino):

I-as face daca ar fi in tara. laughing Si a venit acasa!

| CatutzaDragutza2002 a răspuns:

Nu stiu...ori s-a suparat pentru ca te-ai bagat prea mult in asta, ori nu vrea sa iti zica pentru a nu te speria, ori, pur si simplu, n-a avut timp sa scriehappy

| neutrino a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Prietenii se pot vizita si acasa.

| RoseOfTheFire explică (pentru neutrino):

Da, nu este din Romania, e din Texas. sad

| RoseOfTheFire explică (pentru CatutzaDragutza2002):

Nu e genul sa se supere, si chiar daca ar fi fost ceva, mi-ar fi spus, daca l-ar fi deranjat ceva. Oricum iau a doua idee..probabil ca nu a vrut sa ma sperie.

| neutrino a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Si ce, acolo nu te primeste? Lasand gluma la o parte, daca tu te-ai interesat de sanatatea lui si i-ai urat toate cele necesare, altceva nu poti face decat sa astepti sa se faca bine si poate atunci va redeveni macar politicos si iti va raspunde.

| RoseOfTheFire explică (pentru neutrino):

Ai dreptate. happy

| express11 a răspuns:

O fi varza, in accident de masina.

| RoseOfTheFire explică (pentru express11):

Daca ar fi fost ''varza'' nu mi-ar fi raspuns la celelalte mesaje.

| express11 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Acum din texas... spun o vorba, stii precis ca- in usa? cum vb cu el in engleza? engleza americana?