| tamycrazy99 a întrebat:

Hey prieteni va rog eu muuuuuuuult am mare nevoie de voi imi puteti rasunde la 2 intrebari? 1. cat costa pachetul VIP la concertul LaLa Band de pe 1 februarie la Targoviste? 2. daca imi iau pachetul VIP pot sta la concert sau trebuie sa imi iau alt bilet separat? Am mare nevoie de raspuns pe 19 februarie este ziua mea si am zis sa ma duc pe 1 la Targoviste este mult mai aproape de mine apropo " degeterapide " a raspuns si nu mai e nevoie sa imi spuna dar am mare nevoie de mai multe pareri va rooooooooooooooog

Răspuns Câştigător
| eMiiau a răspuns:

Pachetului VIP include un bilet in cea mai buna zona a salii, un obiect inscriptionat LaLa Band, un poster cu autografele artistilor si oportunitatea extraordinara de a participa la o sesiunea foto cu membrii trupei LaLa Band. Sedinta foto pentru posesorii biletelor VIP va incepe la ora 17.00. Pretul lui este de 150 lei. Sper ca te-am ajutat.Bafta!

2 răspunsuri:
| tamycrazy99 explică (pentru eMiiau):

Da scuze ca nu ti-am dat funda pana acum dar nu am mai intrat si multumesc chiar m-ai ajutat foaaaaaarte mult in sfarsit am gasit si de unde sa imi iau biletul uite-ti fundita bine meritata :*

| eMiiau a răspuns:

Multumesc:*