| Panteraa a întrebat:

Mi-am facut un e-mail acum vreo 2 saptamani. Problema este ca nu primesc e-mail-uri. Trebuia sa primesc de la o profesoara niste subiecte dar nu am primit nimic si colegii mei toti au primit. A incercat sa imi trimita o colega si spune ca s-a trimis dar eu nu am primit nimic. Daca imi trimit de pe al e-mail eu singura merge, dar asa nu. De ce? Si cum pot remedia?

5 răspunsuri:
| Prapacea a răspuns:

Baiu` al mare îi că nu ai pus timbru pe plic înainte să-l bagi în flopy

| tdy a răspuns:

Fa-ti alt cont si trebuie sa mearga

| mixxjim a răspuns:

Nu ai dat adresa corecta sau s-a gresit cand ti s-a scris adresa, mai verificati odata ce adresa ai dat sau au notat, mailul e o simpla masinarie care doar executa niste comenzi, daca de la tine primesti ar trebui sa primesti de la oricine iar daca era o problema tehnica nu primeai nici de la tine.

| BiuL a răspuns:

Eu cred ca nu le-ai dat corect adresa de email. Eventual fa-ti alta, mai simpla.

| Panteraa explică (pentru BiuL):

Am dat-o corecata. Si e simpla. E doar numele meu. Nimic altceva.