| 11george11 a întrebat:

La bet365 daca pariez maine 40 lei pe victorie man city si sa zicem meciul se termina egal primesc 40 lei inapoi?

7 răspunsuri:
| aly a răspuns:

Cati ani ai ma? 5? laughing Cum dracu sa primesti banii inapoi laughing pai asa toata lumea si-ar paria casele si averile laughing

| Bogdanovici24 a răspuns:

Clar ca nu-i primesti! Daca pui doar victorie simplu fara egal atunci ii pierzi dar daca pui victorie/egal atunci castigi.

| denyemy a răspuns:

Nu vezi nimic inapoi, pierzi bani.

| 11george11 explică (pentru aly):

Razi ca prostul. Era o oferta ma daca nu stii mai bine taci

| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Nu. Pariezi 40 lei pe victorie Man City, sau ce vrei tu, ca sa te califici pentru pariul LIVE gratuit. Apoi plasezi 40 lei LIVE, daca asta il gresesti iti da 40 lei inapoi. Eu zic sa-i dai dracu de bet365 si sa nu iti complici viata cu vrajeala lor de oferta.

Răspuns utilizator avertizat
| aly a răspuns (pentru 11george11):

A ok, atunci imi cer scuze happy