| Vanillayeahh a întrebat:

La ce exista magazinul de premii daca n-am vazut la nimeni vreun raspuns apreciat de editori?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu am 2 raspunsuri apreciat de editori, sac :) si 2 monede pentru magazinul virtual TPU!

http://www.tpu.ro/utilizator/abxpzn/raspunsuri-apreciate/

| mnbvf a răspuns:

Uită-te mai bine și o să vezi că sunt.

| Divy a răspuns:

Decât să te chinui să ai răspunsuri apreciate de editori ai primi mai mult dacă le-ai face pe plac părinților ori ai câștiga ceva bani, eu spun așa ca efort-câștig, fiecare cu părerea lui big grin

| Vanillayeahh explică (pentru Violleta2022):

Abia 2 monede, pana la 50.

| PeFuga a răspuns:

Eu am 2 raspunsuri apreciate de editori... si am mai vazut si la altii. Ideea e sa fie raspunsuri istete si folositoare, nu doar raspunsuri date in zeflemea happy